PRO Nieuws

Wegafsluitingen op de N247 in juli

In juli wordt er hard gewerkt aan en in de buurt van de N247. Bij Monnickendam wordt een oude duiker vervangen en rondom ’t Schouw en Broek in Waterland wordt het versleten asfalt hersteld. Om het werk veilig te kunnen doen, is de weg vanaf 11 juli tot en met 25 juli op meerdere momenten en op verschillende plekken afgesloten.

Wat gebeurt er de komende maand en wanneer?

  • Van vrijdag 11 juli 20.00 uur tot zondag 13 juli 05.00 uur is de N247 in beide richtingen dicht tussen Broek in Waterland en de Bernhardlaan in Monnickendam. De provincie werkt aan de vervanging van de Dijksbrug. Verkeer kan omrijden via de A10, A8, A7 en N244. Fietsers, voetgangers, lijnbussen en de nood- en hulpdiensten kunnen langs het werk.
  • Van maandag 14 juli tot en met vrijdag 18 juli is de N247 volledig afgesloten tussen Overlekergouw en ’t Schouw. De provincie vervangt het versleten asfalt in en rond Broek in Waterland. De afsluiting is op werkdagen van ’s avonds 20.00 uur tot 5.00 uur de volgende ochtend. Buiten die werktijden is de N247 open voor verkeer. Fietsers, voetgangers en nood- en hulpdiensten kunnen langs het werk. Lijnbussen rijden volgens aangepaste dienstregeling. Zie www.meerplus.nl voor de dienstregeling.
  • Van maandag 21 juli tot en met vrijdag 25 juli is de N247 volledig afgesloten tussen Eilandweg en ’t Schouw. De provincie vervangt het versleten asfalt in en rond Broek in Waterland. De afsluiting is op werkdagen van ’s avonds 20.00 uur tot 5.00 uur de volgende ochtend. Buiten die werktijden is de N247 open voor verkeer. Fietsers, voetgangers en nood- en hulpdiensten kunnen langs het werk. De bus rijdt weer volgens dienstregeling en kan ook langs het werk.

Meer informatie

De komende jaren staan er meer werkzaamheden gepland aan en rond de N247. Denk aan renovatie, groot onderhoud en andere verbeteringen. Dit werk wordt gedaan door gemeenten, de provincie en andere organisaties zoals de Alliantie Markermeerdijken. Zij stemmen het werk zoveel mogelijk op elkaar af. Meer informatie over al het werk aan en rond de N247 staat op www.noord-holland.nl/N247. De pagina wordt regelmatig bijgewerkt met actuele informatie over het werk en de omleidingsroutes. Andere vragen over het werk van de provincie kunnen worden gesteld via het servicepunt van de provincie: 0800 – 020 06 00 (gratis) of servicepunt@noord-holland.nl. Of kijk op de regionale facebookpagina’s Zaanstreek-Waterland en West-Friesland.

PRO Secretariaat

Recent Posts

Donderdag 5 maart a.s. PRO: Algemene Leden Vergadering en PRO: Biznizbar van maart.

Op donderdag 5 maart a.s. is de Algemene Leden Vergadering van de PRO, voorafgaand aan…

2 weken ago

Kom naar de Informatie- & Inspiratiebijeenkomst van de Regio Deal Waterland!

We zijn toe aan een volgende stap! Het subsidieloket opent naar verwachting in het eerste…

4 weken ago

De PRO: feliciteert BRASA Bar & Kitchen en R2B Store met de Ondernemersprijs 2025!

Tijdens het jaarlijkse PRO: Nieuwjaarsfeest op zaterdag 10 januari jl. in Theater de Purmaryn werd…

2 maanden ago

PRO: Ondernemersprijs 2025, genomineerde: BRASA bar & kitchen

Gesitueerd in een mooi en sfeervol pand aan de zuidzijde (zonkant) op een prachtige locatie.…

3 maanden ago

PRO: Ondernemersprijs 2025 – genomineerde: Heeres Assurantiën

De genomineerden voor PRO: Ondernemersprijs 2025 zijn in oktober bekend gemaakt. In de categorie klein…

3 maanden ago

Nieuw PRO: lid | PhoenixHR

Ik ben Stephanie van Druten, eigenaar van Phoenix HR en als HR Business Partner help…

3 maanden ago