Nieuws

Workshop sushi maken en kennissessie AI

Op maandag 31 maart a.s. is het weer zover! Dan organiseert de PRO: weer een geweldig netwerkevenement. Dit keer starten we om 16:00 uur met een workshop sushi maken. Leer in een handomdraai hoe je de lekkerste sushi kan maken. Je leert werkelijk alles over het samenstellen en bereiden van de perfecte sushi. Ruik, proef, rol en geniet. De workshop vindt (uiteraard) plaats bij Mister Chi in Purmerend.

Maar dit is niet alles! Tijdens het proeven van onze heerlijk vers gemaakte sushi zal Patrick Schokker van Schurq ons meenemen in de wereld van Artifical Intelligence (AI). Hij zal een presentatie geven over de mogelijkheden van AI en de wijze waarop ondernemers AI kunnen toepassen in de praktijk.

Het belooft een smakelijke en inspirerende avond te worden, waarin u tevens de gelegenheid heeft om te netwerken met andere ondernemers uit de regio.

Datum: maandag 31 maart 2025
Tijd: Vanaf 16.00 uur
Locatie: Mister Chi, Ampèrestraat 69, 1446 TZ Purmerend

Wij hopen u te mogen verwelkomen voor een avond vol smaak, AI en nieuwe connecties. Gelieve uw aanwezigheid te bevestigen door vóór 20 maart 2015 een e-mail te sturen naar secretariaat@pro-site.nl met vermelding van de voornaam, achternaam en bedrijfsnaam. Meld je snel aan, want er is een beperkt aantal plaatsen en vol = vol.

Indien u na afloop van de netwerkactiviteit wil blijven dineren bij Mister Chi, hetgeen wij ons heel goed kunnen voorstellen, dan vernemen wij dat ook graag zo spoedig mogelijk van u. Wij zullen dit dan aan Mister Chi doorgeven. De kosten van het diner zijn voor eigen rekening en ook hier geldt: vol = vol.

 

PRO Secretariaat

Recent Posts

Nieuw PRO: lid | Flairly

Mijn naam is Patrick Klooster, 59 jaar, getrouwd met Manon. Samen vormen we een gezellig…

5 dagen ago

Nieuw PRO: lid | M&N Bodyfashion

Mijn naam is Marianne van Damme-Lafeber en ik ben de trotse eigenaresse van M&N Bodyfashion.…

3 weken ago

Nieuw PRO: lid | The Wallprinters

The Wallprinters is opgericht door Martijn ten Klei, Niels Debets en Thijs Nooij, en inmiddels…

1 maand ago

PRO: Biznizbar | donderdag 03 april

Op donderdag 03 april a.s. is er weer een gezellige PRO: Biznizbar  van 17:30 tot…

1 maand ago

Vaststaan of meebewegen: wat doe jij?

Deze zomer gaan er heel veel weg- en spoorwerkzaamheden plaatsvinden in en rond Amsterdam. De impact…

1 maand ago

Innovators Arena. Morgen begint vandaag.

Droom groot, groei groter. Ben jij een start-up met een baanbrekende innovatie? Of een bestaand…

1 maand ago